Staňte se členem našeho týmu

Staňte se členem našeho týmu


Práce pro lidi, kteří vám rozumím. Hledáte pozici v rychle se rozvíjející, pokrokové dílně, kde se vaše schopnosti opravdu ocení? Jste na správném místě.


Práce pro lidi, kteří vám rozumím. Hledáte pozici v rychle se rozvíjející, pokrokové dílně, kde se vaše schopnosti opravdu ocení? Jste na správném místě.

DN Group je založena lidmi jako jste Vy, takže jsme odhodláni být nejlepším zaměstnavatelem, jakého jste kdy měli. Nabízíme vzrušující kariéru v oboru CNC obrábění,kovovýroby, svařování a zámečnictví. V našich silách je dobře odměnit kvalitní práci, jak dobře mířenou pochvalou, tak nadprůměrnými platy a výhodami. Vyžadujeme jen to nejlepší pro naše zákazníky, proto je nutné mít specializovaný a spokojený tým zaměřený na to, aby dělal svoji nejlepší práci. Proto věříme, že právě Vy se do našeho týmu perfektně hodíte.

Vytváříme pracovní pozice pro CNC obrábění, kovoobrábění a svařování. Chceme, aby naši lidé, byli jedni z nejlepších ve svém oboru. Vybíráme si koho si najmeme, a častokrát rozhodují zkušenosti, dovednosti a techniky v oboru, učenlivost.


Staňte se součástí našeho týmu

Odeslat životopis